Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За 2017 рік до Центральної ОДПІ м. Харкова надійшло 98 запитів на публічну інформацію

10.01.2018

Протягом січня – грудня 2017 року до Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області надійшло 98 запитів на публічну інформацію. Значною кількістю яких, були запити від юридичних осіб – 56 (або 57,1%), від фізичних осіб – 42 (або 42,9%).

Запити на публічну інформацію найчастіше надходили поштовим зв’язком - 47 (або 48,0 %). 31 респондент (або 31,6 %) – звернувся особисто. Через електронну мережу було отримано – 20 (або 20,4 %).

Запитувачів здебільшого цікавила інформація стосовно персональних даних працівників ОДПІ, розміру та використання кошторису, договорів про визнання електронних документів, причин виникнення податкового боргу наявності/відсутності розбіжностей з податку на додану вартість, розміру заробітної плати працівників ОДПІ, та інше.

Згідно статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» усі запити було розглянуто у строк 5 робочих днів,.

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що запит на публічну інформацію повинен містити: ім’я запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит; підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області