Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Актуальні питання оподаткування вивчали на семінарі в Східній ОДПІ

26.12.2017

В черговий раз в  Східній ОДПІ м. Харкова зібрались головні бухгалтери підприємств та СПД. Для них відбувся семінар з новацій податкового законодавства.  

У програмі семінару висвітлювались актуальні питання щодо законодавчих новацій по податку на прибуток, про новації в справлянні ЄСВ у 2018 році, оподаткування ПДФО окремих видів доходів, нові роз’яснення ДФС щодо застосування спрощеної та загальної систем оподаткування, закриття підприємницької діяльності, порядку подання звітності роботодавцями тощо. Також акцентовано увагу на дотриманні вимог трудового законодавства та зазначено, що мінімальна заробітна плата з нового року складатиме 3723,0 грн.

На завершення заходу повідомлено про новий порядок обміну електронними документами з контролюючими органами та затвердження з 11 грудня 2017 року нових форм реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису.