Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В День святого Миколая податківці Східної ОДПІ завітали до дитячого будинку

22.12.2017

До Нового року залишається кілька днів. Новорічний відлік починається із світлого свята – Дня Святого Миколая, який завжди вважався великим християнським святом. В Україні святителя називали заступником, зокрема, заступником моряків і подорожуючих, землеробів і скотарів. До нього зверталися люди, що потрапили в біду, які потребують допомоги, він допомагав і в хворобах, і в найважчих сімейних обставинах.

Діти ж чекають від Миколи Чудотворця маленьких чудес – подарунків. Особливо чекають цього діти з особливими потребами, які знаходяться в спеціалізованих дитячих закладах. Саме до таких діток – вихованців Обласного будинку дитини №3  завітала в.о.начальника Східної ОДПІ м.Харкова Ольга Андрєєвська.           

Податківців єднають з дитячим та педагогічним колективом  закладу давні теплі стосунки. Цього святкового дня вони допомогли Святому Миколаю порадувати дітлахів солодощами та необхідними речами.

Ольга Андрєєвська, звертаючись до вихованців, побажала їм здоров’я, радості, та сміху, бути сильними, сміливими, допитливими, а також  добре навчатися.

Східна ОДПІ м. Харкова