Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За податковими послугами до ЦОП Східної ОДПІ звернулося більше 750 тисяч відвідувачів

11.12.2017

Протягом січня-листопада 2017 року у центрі зафіксовано понад 750,6 тисячі звернень громадян – мешканців міста та району. Відвідувачам фахівці ЦОП надали близько 41 тисяч адміністративних послуг.  

Серед адмінпослуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (станом на початок грудня їх видано 13,9 тисячі), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 9,7 тисячі витягів), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 3,3 тисячі платників), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 5,0 тисячі книг) тощо.

Усе активніше громадяни звертаються й за новою адмінпослугою центру – отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків. На початок грудня нею вже скористалося 514 громадян.

«Аби громадяни та підприємці районів могли працювати у комфортних умовах, ми намагаємося забезпечити у Центрах обслуговування платників податків якісне і швидке надання усього спектру адміністративних та інформаційно-комунікаційних послуг», – переконує в.о.начальника Східної ОДПІ м. Харкова Ольга Андрєєвська.

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання, а також надання допомоги відвідувачам у ЦОП здійснює консультант-модератор (контактний телефон 94-09-91).

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-00 год., у п’ятницю – з 9-00 до 16-45 год., в суботу – з 9-00 до 13-00 год., неділя – вихідний. Обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год.