Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

ЦОП Центральної ОДПІ: З початку року - понад 50 тисяч адміністративних послуг

11.12.2017

З початку  року через Центри обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області надано понад 50 тисяч  адміністративних послуг. Як свідчить аналіз відвідувачів, щоденно за адміністративними послугами до Центрів звертається від 700 до 1000 платників Шевченківського, Новобоварського та Холодногірського районів м. Харкова.

Додатково звертаємо увагу, що станом на 01.11.2017 року на обліку в інспекції   перебуває 26 913 тисяч  юридичних осіб та 21 130 тисяч  фізичних осіб –платників податків.

Найчастіше,  громадяни звертаються щоб отримати реєстраційні номери облікової картки платника податків. Зокрема, з початку року саме цю послугу отримали понад 11 тисяч відвідувачів.

Для того, щоб зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій, до ЦОП звернулось близько 6 тисяч представників бізнесу.

Також за цей період понад 4  тисяч підприємців – спрощенців зареєстрували книгу обліку доходів і витрат. За отриманням витягу  з Реєстру платників єдиного податку (фізичних та юридичних осіб) – звернулось майже 11 тисяч платників податків.

Саме вищезазначені послуги уже традиційно є найбільш популярними серед громадян та бізнесу і надаються в органах Державної фіскальної служби безкоштовно.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників Центральної ОДПІ  м. Харкова  можна переглянути на інформаційних стендах  приміщення ЦОП інспекції за адресою проспект Науки, буд. 9,  м. Харків та за адресою: вул. Петра Болбочана, буд.25, м. Харків, а також на офіційному порталі ГУ ДФС у Харківській області за адресою: http://www.kh.sfs.gov.ua