Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Чергове засідання «круглого столу» в Східній ОДПІ м. Харкова

01.12.2017

Засідання „круглого столу” з питань легалізації зайнятості населення та запобігання мінімізації сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем, пивом, тютюном та тютюновими виробами відбулось за участі в.о.начальника інспекції Ольги Андрєєвської.    

Під час проведення засідання були обговорені методи та засоби протидії СГД, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами й ухиляються від сплати податків, працюючи у «тіні». З метою легалізації їх діяльності, ДФС проводиться аналіз бази даних, зокрема, співставлення наявності РРО, ліцензій та кількості найманих працівників. Також був зроблений акцент на тому, що акцизний податок з роздрібного продажу є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів. Він входить у п’ятірку лідерів  «місцевих» податків і найбільші його надходження як правило припадають на святкові дні та літні місяці. Платникам надані роз’яснення щодо дотримання вимог чинного законодавства.

Підсумовуючи зустріч, керівник закликала роботодавців зробити крок назустріч суспільству – легалізувати найманих працівників та відмовитись від зарплати в „конвертах”.