Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

До Центральної ОДПІ завітали студенти

30.11.2017

Студенти першого та третього курсу ННІ «Бізнесу і менеджменту» Харківського НТУ  сільського господарства ім.Петра Василенка відвідали Центральну ОДПІ м.Харкова. За дорученням начальника інспекції Юрія Зайцева,  молоді влаштували екскурсію по Центру обслуговування платників. Крім того, перший заступник Дмитро Таран та заступник начальника Ольга Дикань разом з фахівцями ознайомили майбутніх фахівців зі структурою Центральної ОДПІ, реальною роботою структурних підрозділів інспекції та розповіли про важливість реформування органів ДФС, яке наразі триває.

Зацікавила студентів інформація про онлайн сервіси, які функціонують на веб-порталі Державної фіскальної служби та перспективи розширення таких сервісів.

Наприкінці зустрічі фахівці інспекції побажали студентам успішно закінчити навчання, стати професіоналами та свідомими громадянами, а викладачам – виховати сумлінних платників податків з високою податковою культурою.