Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Обслуговування платників податків в ЦОП Центральної ОДПІ завжди якісне та своєчасне

15.11.2017

За 10 місяців поточного року Центрами обслуговування платників Центральної ОДПІ  м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області було надано понад 46 тисяч  адміністративних послуг.

Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачі облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – 10548 послуг.

Зареєстровано книг обліку доходів та витрат платників єдиного податку – 3680, а витягів з Реєстру платників єдиного податку фізичних осіб було видано  понад 10 тисяч.

За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій,  книги обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок звернулось майже 7000 платника податків, яким було надано  7623 адмінпослуги.

 У приміщенні Центру обслуговування платників, за адресою проспект Науки, буд. 9, встановлено 2 комп`ютери, які підключені до мережі Інтернет з завантаженим необхідним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснити повний цикл підготовки та відправки звітності. Організовано систематичне проведення тренінгів з платниками податків щодо подання звітності в електронному вигляді до Центрального порталу прийому звітності.  

Шановні платники податків Шевченківського, Новобоварського та Холодногірського районів! Нагадуємо, що на  суб –сайті «Територіальні  органи ДФС у Харківській області»  за адресою http://www.kh.sfs.gov.ua  в банері «Центри обслуговування»  розміщено  оновлений перелік адміністративних послуг, які надаються в ЦОП Центральної ОДПІ  м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області.