Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Київська ОДПІ : затримка виплати заробітної плати – актуальна проблема іміджу підприємства

08.11.2017

Фахівці Київської  ОДПІ звертають увагу платників податків, що ситуація із затримкою виплати заробітної плати на підприємствах досить часто супроводжується  простроченням виплат інших зобов’язань платника, зокрема податкових. А це може спричинити невиконання бюджетних зобов’язань, таким чином посилюючи незадоволення та загальну напругу в суспільстві.

Відповідно до функцій та в межах компетенції фахівці ДФС постійно здійснюють моніторинг фінансово-господарської діяльності підприємств, на яких є заборгованість із зарплати, заслуховують керівників таких суб’єктів господарювання на засіданнях комісій та переконують їх своєчасно виплачувати зарплату з обов’язковими відрахуваннями до бюджету.

«Як свідчить практика, підприємства, на яких боргують зарплату, як правило, припускаються інших порушень податкового законодавства. Оскільки від стану зарплатних виплат залежить не лише надходження ПДФО, а й єдиного внеску, то фахівці ДФС і надалі приділятимуть питанню своєчасної оплати праці максимальну увагу», - зазначають податківці.  

За останніми даними  протягом десяти місяців 2017 року з доходів платників податків Київського та Московського районів сплачено 1 мільярд 435 мільйонів ПДФО. За цей же період  надходження єдиного внеску склали 1 мільярд 500 мільйонів гривень.

Київська  ОДПІ м. Харкова

ГУ ДФС у  Харківській області