Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Східній ОДПІ м. Харкова відбулась чергова зустріч з платниками акцизного податку

11.10.2017

Під час круглого столу, що днями відбувся в інспекції, розглядалося таке важливе питання як, мінімізація сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами. Такі зустрічі є традиційними, їх мета – чесний та відкритий діалог з представниками бізнесу для того, щоб знати проблеми підприємців, а головне – стимулювати їх до доброчесності у роботі.

«Акцизний податок  з роздрібного продажу є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів, важлива їх складова. З огляду на необхідність своєчасного фінансування міських та районних соціальних програм, питання якісного адміністрування цього податку перебуває на постійному контролі», - зазначила в.о. начальника ОДПІ Ольга Андрєєвська.

Не залишилось без обговорення актуальне питання сьогодення – засоби протидії СГД, які здійснюють торгівлю підакцизними товарами й ухиляються від сплати податків, працюючи у «тіні». Для виведення їх з «тіні» органами ДФС проводиться аналіз баз даних, зокрема, співставлення наявності РРО, ліцензій та кількості найманих працівників. Також податківці продовжують відпрацьовувати звернення громадян, в яких ті скаржаться на незаконну торгівлю підакцизними товарами.

Посадовець вислухала усі запитання від представників бізнесу, розібралася детально по кожному випадку, відповіла на запитання присутніх, подякувала за активний діалог та  застерегла від придбання продукції, яка продається у незаконний спосіб, у тому числі, у мережі Інтернет, викликає підозру щодо її якості та становить потенційну загрозу для життя і здоров'я людей.