Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Промо–акцію по легалізації зарплати провелі фахівці Східної ОДПІ

06.10.2017

Співробітники інспекції днями організували   промо-акцію серед представників адміністрації ринку ТОВ «Мерідіан», підприємців та відвідувачів ринку. Тема акції -  «Легалізація оплати праці – забезпечення соціальних гарантій».

Фахівці фіскальної служби звернули увагу присутніх на нюанси укладення трудових договорів та цивільно-правових відносин, повідомили щодо посилення відповідальності за порушення чинного законодавства. Акцентували увагу на важливості виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня, адже від цього залежить соціальний захист працівників, у цьому випадку мова йде не лише про пенсійне забезпечення, а й про всі  соціальні  гарантії та виплати, які існують у державі.

Підприємцям та найманим працівникам, що працюють на ринку, були роздані буклети на відповідну тематику. Слід зазначити, що проведена акція є черговим кроком кампанії з інформування та роз’яснення серед роботодавців та їх працівників чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

                                                                                                                     Східна ОДПІ м. Харкова