Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фахівці Східної ОДПІ провели промо-акцію по легалізації зарплати

07.09.2017

Співробітники Східної ОДПІ м Харкова організували  промо-акцію серед представників адміністрації Тракторозаводського ринку, підприємців та відвідувачів ринку на тему: «Значення офіційного оформлення  трудових відносин та наявність соціальних  ризиків  для громадян, які не легалізують свою зайнятість».

Фахівці фіскальної служби закликали присутніх працювати тільки у правовому полі, не порушуючи законодавство про працю. У ході акції було наголошено, що ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність. Зосереджено увагу присутніх  на величезному  значенні офіційного оформлення трудових відносин та вказано на цілий ряд соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно.

Працедавці отримали нагадування, щодо обов’язкового оформлення трудових відносин із найманими працівниками та недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить  3200 гривень. Підприємцям та найманим працівникам, що працюють на ринку, були роздані буклети на тему: «Легалізація заробітної плати».

Слід зазначити, що проведена акція є черговим кроком кампанії з інформування та роз’яснення серед роботодавців та їх працівників чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.