Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Тематична зустріч в Центральній ОДПІ м. Харкова з представниками бізнесу

11.08.2017

Сьогодні  відбулася тематична зустріч начальника Центральної ОДПІ м. Харкова Юрія Зайцева з представниками бізнесу Шевченківського, Новобаварського та Холодногірського районів. Під час заходу обговорювались  питання додержання  роботодавцями вимог  чинного трудового законодавства, а саме: легалізації зайнятості населення, виплати заробітної плати не нижче встановленого мінімуму, забезпечення своєчасного й повного перерахування платежів до бюджету.

Очільник нагадав про посилення відповідальності за порушення норм трудового законодавства. Зокрема, у разі допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення робітника на неповний робочий час, у разі якщо він фактично працює повний робочий час, або якщо виплати здійснюються без нарахування й сплати єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб, - до роботодавців застосовуються штрафні санкції у розмірі 30 мінімальних зарплат на момент виявлення порушення за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. Також, посилено і адмінвідповідальність посадових осіб суб’єктів господарської діяльності.

Начальник ОДПІ висловив подяку всім платникам, які сумлінно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно та в повному обсязі сплачуючи кошти до всіх рівнів бюджету. І у той же час закликав роботодавців усвідомлювати свою відповідальність перед своїми працівниками і державою, й виплачувати заробітну плату в належному розмірі з перерахуванням до бюджету усіх обов'язкових податків і зборів.