Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Послугами Центру обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова по пр. Науки , 9 скористалися понад 99 тисяч громадян

07.08.2017

За  січень–липень 2017 року тільки в одному з двох Центрів при Центральній ОДПІ, в якому встановлено лічильник обліку відвідувачів, побувало – 99 072 платника. Окремо, за липень 2017 року  ЦОП по пр. Науки. 9,  відвідали – 12102 платника податків.

За сім місяців поточного року фахівцями 2-х Центрів Центральної ОДПІ м. Харкова (за адресами:  пр.  Науки, 9 та вул. Петра Болбочана, 25) надано 32 731 адміністративну  послугу, у липні - 4987. Найбільш популярною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Так, за звітній період було надано 6 965 цих послуг. У тому числі, послугою щодо внесення до паспорта громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта, скористалися 59 громадян. Також користуються увагою платників сервіси: надання витягу з реєстру платників єдиного податку; реєстрація платника єдиного податку; реєстрація книг обліку доходів та доходів і витрат; реєстрація книг обліку розрахункових операцій тощо.

З повним переліком адміністративних послуг, що надаються державними податковими інспекціями (інформаційна картка, форми заяв тощо) та інформацією про режим доступу до приміщень територіальних органів ДФС, в яких здійснюється прийом осіб, що звертаються за отриманням адміністративних послуг, наявність сполучення громадського транспорту, під’їзних шляхів та місць паркування розміщена на регіональному субсайті – офіційному порталі Територіальних органів ДФС у Харківській області у розділі «Адміністративні послуги» http://kh.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/. А інформаційна картка щодо кожної окремої послуги надасть платнику корисну інформацію: про суб’єкта надання адміністративних послуг, нормативно – правові акти, якими регламентується надання кожної послуги, умови отримання сервісу тощо.