Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Київська ОДПІ : Питання легалізації зарплати та підвищення її рівня на порядку денному

17.07.2017

В Київській ОДПІ  відбулась зустріч першого заступника начальника Тетяни Іващенко  з представниками бізнес-спільноти. У  ході засідання учасникам розповіли про підсумки діяльності ОДПІ за січень-червень 2017 року, легалізацію робочих місць та ознайомили з новаціями в податковому законодавстві.

Фахівці фіскальної служби закликали платників працювати тільки у правовому полі, не порушуючи законодавство про працю. Адже, незважаючи на зниження ставки єдиного внеску, деякі роботодавці продовжують приховувати реальні заробітки своїх працівників.

На сьогодні тема підвищення заробітної плати, та її легалізація є дуже актуальною. Податкові органи спільно зі службою зайнятості, Пенсійним фондом, інспекцією праці проводять з роботодавцями роз’яснювальну роботу для того, щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах».

На завершення зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та мали можливість обговорити проблемні питання, які виникають під час ведення бізнесу.

Київська ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області