Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Платники Харківської ОДПІ вивчали новації електронного адміністрування ПДВ

17.07.2017

Під час чергового семінару з платниками ПДВ у Харківській ОДПІ йшлося про реєстрацію та блокування податкових накладних з 1 липня поточного року.

Відкриваючи семінар, заступник начальника Харківської ОДПІ Ніна Фіновська, нагадала присутнім, що система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних та розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, була запроваджена ще з квітня 2017 року, яка працювала до 1 липня поточного року у тестовому режимі, тобто цей період був перехідним.

З 1 липня електронна система вже працює в повному режимі, а значить блокуватиме реєстрацію ризикових податкових накладних.

Ніна Фіновська зазначила, що функціонування системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ сприятиме детінізації економіки, створенню рівних конкурентних умов діяльності для платників та збільшенню надходжень до бюджету.

Більш детально на новаціях у механізмі електронного адміністрування ПДВ зупинилась начальник відділу адміністрування податків і зборів з юридичних осіб по обслуговуванню Харківської ОДПІ Тетяна Скрипченко. Вона зауважила, що автоматизований моніторинг здійснюється фіскальною службою на підставі аналізу звітних показників платника податку, наявної податкової інформації, а також інформації, поданої платником податку за встановленою формою.

В результаті моніторингу реєстрація податкової накладної може бути відновлена або ж платнику може бути відмовлено у такій реєстрації.

Службовець звернула увагу на те, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН, платник має право надати Таблицю даних платника податків.

Усі присутні на заході отримали зразки друкованої продукції та вичерпні відповіді на свої запитання.

                                                                                                                Харківська ОДПІ Головного управління

                                                                                       ДФС у Харківській області