Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку року Центрами обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова надано майже 19 тисяч адміністративних послуг

17.05.2017

Фахівці Центральної ОДПІ м. Харкова опікуються роботою двох Центрів обслуговування платників (ЦОП) по пр. Науки, 9 та вул. Петра Болбочана, 25. ЦОП надають повний спектр адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, здійснюють прийом звітності, вхідної кореспонденції та видачу ключів електронного цифрового підпису.

«Цікаво, що за даними лічильника відвідувачів, влаштованого в ЦОП по пр. Науки, 9 ще наприкінці 2013 року, за січень – квітень 2017 року зафіксовано 59 630 платників податків. Тільки протягом квітня до ЦОП завітали майже 15 000 відвідувачів. А з початку функціонування лічильника – понад 770000  візитерів», - поділився інформацією начальник Центральної ОДПІ м. Харкова Юрій Зайцев.

З початку року фахівцями Центрів було надано  18 584 адміністративних  послуг. Зокрема, в ЦОП за адресою пр. Науки, буд. 9 - 11 547 послуг,  в ЦОП за адресою вул. П. Болбочана, буд. 25 - 7 037 послуг. Серед найпопулярніших послуг можна констатувати: «Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків» (3 771 послуга); «Надання витягу з реєстру платників єдиного податку (фізичних та юридичних осіб)» (3 600 послуг) та «Реєстрація платника єдиного податку (фізичних та юридичних осіб)» (2 653 послуги).

Щодо сервісів з подання податкової звітності, прийому вхідної кореспонденції, консультування, - їх загальна кількість по ЦОП Центральної ОДПІ м. Харкова за січень – квітень 2017 рік  склала 464 837 звернень. Крім того, з початку року було видано платникам податків  5 253  ключів електронного цифрового підпису.

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області