Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Київська ОДПІ: право на доступ до публічної інформації - гарантуємо

18.05.2017

Фахівці Київської ОДПІ повідомляють, що у січні – квітні 2017 року до інспекції надійшло 20 запитів  на отримання публічної інформації. Громадяни  цікавилися  інформацією про стан платника, про сплату військового збору, про реєстраційні данні підприємства та  про припинення підприємницької діяльності .  .  Кожен запит, що надійшов до Київської ОДПІ м. Харкова був ретельно розглянутий та у встановлені законодавством терміни запитувачі отримали відповідь.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»   публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Для отримання публічної інформації запитувачу необхідно подати відповідний запит на інформацію, який може бути індивідуальним або колективним, а також може подаватися в усній, письмовій чи іншій формі електронною поштою або особисто до відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, буд.41 тел. для довідок  (0572) 700-57-70. На конверті вказувати «Публічна інформація».

         У запиті  необхідно зазначити:

- прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв'язку (якщо такий є);

- загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

- підпис і дату (за умови подання письмового запиту);

- зручну форму отримання інформації.

Відповідь на запит надається у спосіб, обраний запитувачем, протягом п’яти робочих днів з дня надходження запиту.  

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно. 

Київська  ОДПІ м. Харкова

ГУ ДФС у  Харківській області