Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Платники податків Київського та Московського районів сплатили цьогоріч понад 7 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

20.04.2017

У січні-березні  2017 року надходження від оподаткування об’єктів нерухомого майна, відмінне від земельної ділянки склали 7,4 млн. грн., що на 3,2 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомила в. о.  начальника Київської  ОДПІ Олена Клімова.

Відповідно до норм Податкового кодексу, об’єктом оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є житлова та нежитлова нерухомість, що перебуває у власності громадян та юридичних осіб. Платники цього податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо об’єктів нерухомості, розміру загальної площі об’єктів, розміру ставки податку та нарахованої суми.

Олена Клімова нагадала, що з 1 березня 2017 року діють ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затверджені  рішенням 11 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 22.02.2017 року № 542/14 «Про місцеві податки та збори в м. Харкові».

Ставки податку на нерухоме майно (житлова та нежитлова нерухомість), відмінне від земельної ділянки визначаються у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, визначеної на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. м. бази оподаткування.

Для об’єктів житлової нерухомості ставка податку з березня поточного року становить 1 відсоток ( 32 грн. за 1 кв .м)

Київська ОДПІ