Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Вже 10 платників задекларували в Центральній ОДПІ м. Харкова свої минулорічні мільйонні статки

20.03.2017

Про це проінформував керівник інспекції Юрій Зайцев.  Так, доходи на суму понад мільйон гривень, отримані у 2016 році, вже задекларували десять харків’ян, мешканців Шевченківського, Холодногірського та Новобаварського  районів. Сума задекларованих такими громадянами доходів склала майже 64,5 млн. гривень.

Взагалі декларації про доходи, отримані у минулому році, уже надали понад 580 громадян. Сума задекларованих ними доходів склала близько 145,6 млн. гривень.

«Нагадуємо, що декларацію про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2016 році, необхідно подати не пізніше 3 травня 2017 року. Пам’ятайте, що кожен громадянин – декларант, який сьогодні звітує про свої доходи, має можливість отримати від фахівців Центру обслуговування платників цілий спектр різноманітних послуг:  консультації по заповненню декларацій та сплаті податку на доходи фізичних осіб, роз’яснення щодо можливостей скористатися правом на податкову знижку, отримання реквізитів для сплати податку, отримання електронних ключів для зручного он-лайн звітування тощо», стверджує начальник Центральної ОДПІ м. Харкова Юрій Зайцев.

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області