Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Податківці Східної ОДПІ м.Харкова провели зустріч з підприємцями та громадянами на одному з місцевих ринків

17.03.2017

Днями, з метою роз’яснення останніх змін, внесених у податкове законодавство, що набули чинності з 1 січня 2017 року, та інформування про хід кампанії декларування доходів громадян, провідними фахівцями Східної ОДПІ проведено зустріч з представниками адміністрації Тракторозаводського ринку, підприємцями та громадянами. Крім податківців у цьому заході взяв участь представник Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Харківській області.

Зустріч пройшла в режимі діалогу, під час якого обговорили ряд питань, що виникають у роботі, зокрема, питання повноти нарахування та сплати належних платежів до бюджету, новацій податкового законодавства, декларування доходів за 2016 рік. Під час заходу присутніх було ознайомлено із змінами у сфері трудового законодавства, відповідальністю за порушення законодавства про працю, ставками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердженими  рішенням 11 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 22.02.2017 року № 542/14 «Про місцеві податки та збори в м.Харкові», що діють з 1 березня 2017 року.

Крім того, у  ході заходу представники фіскальної служби також нагадали присутнім, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 3 травня 2017 року (включно). До цієї дати громадяни, що отримали у минулому році доходи, з яких не сплачено податок, повинні надати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік до податкової інспекції за місцем своєї прописки. Скористатися правом на податкову знижку громадяни зможуть до кінця 2017 року.

                                                                                                                                                                                                                                                   Східна ОДПІ м. Харкова