Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Про нарахування та сплату місцевих податків у 2017 році розповіли платникам Київського та Московського районів під час проведення тематичного семінару

17.02.2017

Фахівцями Київської ОДПІ було проведено тематичний семінар  для бізнес-спільноти щодо нарахування та сплати податку на землю та орендної плати у 2017 році, а також  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Захід відбувся у приміщенні інспекції  за участі представників Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Харківській області.

Зокрема, учасникам семінару повідомили, що платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо: об’єктів нерухомості, розміру загальної площі об’єктів, розміру ставки податку та нарахованої суми. У  2017 році власники нерухомості сплачуватимуть податок на нерухоме майно за 2016 рік.

Крім того, увагу присутніх акцентували на тому, що триває кампанія декларування доходів громадян, одержаних у 2016 році.  Подати декларацію про майновий стан і доходи в цьому році можна до 3 травня включно.

Наприкінці платникам нагадали, що  для отримання консультацій з різних питань, у тому числі з питань  заповнення  декларації про майновий стан і доходи, можна звернутися до Центру обслуговування платників при Київській ОДПІ  за адресою: вул. Чернишевська,  41.

Учасники заходу у завершальній частині семінару задали питання лекторам та отримали обґрунтовані відповіді на них.

Київська ОДПІ м. Харкова

ГУ ДФС у Харківській області