Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Фахівці Східної ОДПІ провели зустріч з підприємцями

15.02.2017

Довіра й партнерство у стосунках між платниками податків та податківцями – один із головних напрямків роботи фіскальної служби сьогодні. Під таким гаслом відбулась зустріч податківців Східної ОДПІ м. Харкова з представниками ТОВ компанія «Лосеве» та бізнесових структур – ФОП. Крім податківців у цьому заході прийняли участь фахівці Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Харківській області.

Зустріч пройшла в режимі діалогу, під час якого обговорили ряд питань, що виникають у роботі, зокрема, питання повноти нарахування та сплати належних платежів до бюджету, новації податкового законодавства, щодо декларування доходів за 2016 рік. Багато питань суб’єкти господарювання ставили щодо особливостей діяльності фізичної особи-підприємця, порядку сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, тощо. В свою чергу співробітники фіскальної служби надали практичні поради, які підприємці зможуть застосувати у своїй роботі.

Крім того, увагу присутніх зосередили на тому що, в Центрах обслуговування платників  Східної ОДПІ м. Харкова для зручності платників надаються консультаційні та інформаційні послуги стосовно застосування податкового законодавства, адміністрування єдиного соціального внеску, порядку заповнення декларацій та оформлення податкової знижки.     

Східна ОДПІ м. Харкова