Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Довідка про результати роботи управління внутрішньої безпеки ТО ДФС у Харківській області ГУ ДФС в Харківській області станом за січень-червень 2018 року.

23.07.2018

За вказаний період управлінням проведено 39 службових перевірок, пов'язані із службовою діяльністю підрозділів Харківської області, в тому числі 14 за зверненнями громадян і юридичних осіб.

За результатами проведених службових перевірок та розслідувань,  інформація підтвердилася у 12 випадках, в тому числі 2 за зверненнями громадян та юридичних осіб.

Направлено 17 матеріалів на адресу правоохоронних органів.

За вказаний період за матеріалами УВБ складено 4 адміністративні протоколи за ч.2 ст. 172-6 КУпАП стосовно 3 працівників (у тому числі колишніх) територіального органів ДФС у Харківській області за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Згідно рішення суду, 1 працівника територіального органу ГУ ДФС у Харківській області притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

 

Стосовно посадових осіб територіальних органів ДФС Харківської області та за фактами скоєння ними злочинів у сфері службової діяльності розпочато 7 кримінальних провадження, за ч.2 ст. 364 ККУ:

-ч.3 т.368 ККУ -1;

-ч.2 ст.364 ККУ -5;

-ч.1 ст.366 ККУ -1.

Направлено 1 звернення до суду з обвинувальним актом та винесено 3 обвинувальних вирока.

 

Проведено профілактичних заходів453, у тому числі:

-         винесено офіційних застереження  – 4;

-         інформація розміщена в мережі Інтернет – 32;

-         заходів щодо підвищення ефективності протидії корупції – 123;

-         інших упереджувальних заходів – 294.