Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Платники акцизного податку Харківщини поповнили місцевий бюджет на 156,6 мільйонів гривень

13.08.2019 -

В Головному управлінні фіскальної служби  Харківської  області проінформували, що саме така сума акцизу надійшла  до місцевої скарбниці за 7 місяців 2019 року.

При цьому очікуваний показник за січень – липень 2019 року складав 134,7 млн.грн., тож його виконано на 116,3 %. До місцевого бюджету додатково зібрано 21,9 млн. грн.

Крім того, в ГУ ДФС у Харківській області розповіли про вжиті заходи  щодо детінізації ринку підакцизних товарів. На виконання зазначених заходів та з метою скорочення тіньового обігу підакцизних товарів протягом січня-липня 2019 року проведено 363 перевірки суб'єктів роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Найбільш поширеними випадками порушень, виявлених в ході зазначених перевірок, є торгівля підакцизними товарами у невстановлених місцях, недотримання мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої, порушення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, відсутність прибуткових документів на підакцизні товари та невидача касових чеків, безліцензійна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами тощо.

За результатами розгляду матеріалів зазначених перевірок до суб'єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 4,4 млн. грн., надходження до бюджету склали 2,3 млн.грн.