Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

До місцевих бюджетів Харківщини з початку року надійшло 726,6 млн. грн. плати за землю

25.06.2019 -

Протягом січня - травня 2019 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Харківщини надійшло 726,6 мільйонів гривень плати за землю. Збільшення з аналогічним періодом минулого року на 144,6 млн.грн.

У фіскальній службі регіону проінформували, що вагому частку плати за землю (89,5 відсотків)  сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 650,4 млн.грн. Досягнуто ріст  до минулого року на 135,6 млн. грн (+ 26,3 відс.)

Водночас від фізичних осіб  надійшло 76,2 млн. грн.  Досягнуто ріст збору до минулого року на 9,0 млн. грн (+ 13,3 відс.)

У фіскальній службі регіону нагадують фізичним-особам платникам, що у відповідності до ст.286.5 ПКУ платникові надсилається (вручається) податкове повідомлення – рішення з нарахованою сумою земельного податку. Повідомлення мають бути вручені до 1 липня поточного року.

На підставі отриманого документа, фізична особа сплачує податок на землю протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.