Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

З початку року платникам Харківщини відшкодовано майже мільярд гривень ПДВ

13.06.2019 -

За січень-травень 2019 року по Харківській області платникам податків відшкодовано 944,4 млн.грн. податку на додану вартість. В Головному управлінні фіскальної служби регіону відзначили, що у порівнянні  з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 22%, або на 168,3 млн.грн.

 У фіскальному відомстві зазначають, що завдяки заходам, що здійснені державою, процес відшкодування ПДВ бізнесу став відкритим, автоматичним, зрозумілим та швидким, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції  цим процесом.

Також, за результатами січня-травня 2019 року, по Харківській області простежується позитивна динаміка в частині збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість в порівнянні з минулим роком. Так, з початку 2019 року ГУ ДФС у Харківській області забезпечено збір ПДВ до Держбюджету у сумі 2,4 млрд.грн., що більше на 411,9 млн.грн. або 21,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Водночас простежується позитивна динаміка економіки регіону. За результатами декларування у січні - травні п.р. по області спостерігається збільшення обсягів реалізації платниками ПДВ на 13,5 млрд.грн. або 13,6відс. та нарахувань до сплати в бюджет на 386,0млн.грн., або 20,0% в порівнянні з відповідним періодом 2018 року.