Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

До місцевих бюджетів Харківщини з початку року надійшло 572,8 млн. грн. плати за землю

27.05.2019 -

Протягом січня-квітня 2019 року від власників землі та землекористувачів до місцевих бюджетів Харківщини надійшло 572,8 мільйонів гривень плати за землю. Збільшення з аналогічним періодом минулого року на 105,7 млн.грн.

У фіскальній службі регіону проінформували, що вагому частку надходжень плати за землю (90,3 відсотків), сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 517,0 млн.грн. Досягнуто ріст збору до минулого року майже на 101,3 млн.грн.

Водночас від фізичних осіб до місцевих бюджетів протягом чотирьох  місяців надійшло 55,8 млн.грн. Досягнуто зростання платежів до минулого року на 4,4 млн.грн.

У фіскальній службі регіону нагадують фізичним-особам платникам, що у відповідності до ст.286.5 ПКУ платникові надсилається (вручається) податкове повідомлення – рішення з нарахованою сумою земельного податку. Повідомлення мають бути вручені до 1 липня поточного року.

На підставі отриманого документа, фізична особа сплачує податок на землю протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.