Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Місцеві бюджети Харківщини отримали понад мільярд гривень податків і зборів

01.02.2018 -

За січень 2018 року до місцевих бюджетів області надійшло 1 032,7 млнгрн., що на 28,0 % або на 226,2 млн. грн. більше минулорічного показника. Індикативний показник ДФС України виконано на 111,9 %, додатково отримано  109,4 млн. грн.

Основним джерелом надходження до місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб. За січень його фактично надійшло 574,1 млн. грн. Плюс у зрівнянні з минулим роком 156,2 млн.грн. (+ 37,4%).

Окрім того, до бюджетів місцевих громад протягом січня 2018 року надійшло: єдиного податку – 256,7 млн.грн. (збільшення з аналогічним періодом минулого року на 71,6 млн. грн.), земельного податку та орендної плати – 108,7 млн.грн. (збільшення з аналогічним періодом минулого року на 11,9 млн.грн.) та акцизного податку – 36,2 млн.грн.  тощо.

Кошти з місцевої скарбниці направляються на розвиток міста і області, тому у фіскальній службі приділяють саму пильну увагу адмініструванню платежів та сервісному обслуговуванню платників податків. При кожній інспекції працюють Центри обслуговування. Функціонує Електронний кабінет платника, зареєструвавшись в якому, можна надсилати звітність в електронному вигляді. З вересня минулого року почав працювати сучасний ЦНАП, в якому податкові послуги можуть отримати мешканці з усіх куточків  Харківщини.