Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До місцевих бюджетів Харківщини протягом 2017 року надійшло 11,6 мільярдів гривень податків і зборів

04.01.2018 -

В Головному управлінні фіскальної служби області відзначили, що загальні надходження до місцевих скарбничок за 2017 рік зросли на понад 2,8 млрд.грн.

Проінформували в податковому відомстві і про податки - рекордсмени, що наповнили місцеві бюджети Харківщини тепер вже в минулому році.

Як і зазвичай, основою місцевих бюджетів регіону є податок на доходи фізосіб. Його надійшло майже 7,1 млрд. грн. У зрівнянні з 2016 роком, його надходження збільшились на 2,3 млрд. грн.

Наступним за розміром серед лідерів податкових надходжень до місцевих скарбниць  є єдиний податок. За  2017 рік  його розмір склав близько 2 млрд. грн. Збільшення - на 503,8 млн.грн.

Третій податок – це плата за володіння або користування землею. За 2017 рік до місцевих бюджетів Харківщини внесено майже 1,5 млрд.грн. плати за землю. Збільшення -  на 252,2 млн.грн.

Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів вийшов на четверту позицію. Надходження минулого року становлять майже 380 млн.грн.

В ГУ ДФС області відзначили,  що із загальної суми, що сплачена до місцевих бюджетів у 2017 році – 11,6 млрд.грн., на четверку лідерів припадає майже 11 млрд. грн.