Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У жовтні забезпечено рекордні надходження ЄСВ

06.11.2017 -

У фіскальній службі області повідомили, що за місяць платники Харківщини перерахували 918,4 млн.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 293,3 млн.грн. більше ніж у жовтні минулого року та на 29,4 млн.грн. перевищує показник вересня 2017 року.

Загальні надходження ЄСВ за січень-жовтень поточного року склали 8,4 млрд.грн., що на 2,7 млрд.грн. більше ніж минулого року.

ЄСВ – це платіж, що нараховується роботодавцем на фонд оплати труда. Його збільшення свідчить про зростання рівня заробітної плати й небажання громадян отримувати «тіньові» доходи.

Адже отримання офіційної легальної зарплатні – це гарантія соціального захисту сьогодні й сталої пенсії – завтра.

«Можна вже впевнено констатувати про зростання свідомості громадян. Більшість з них вже розуміє, що при отриманні легальної зарплатні, здійснюються відповідні нарахування й сплата єдиного внеску. А це, в свою чергу, забезпечує своєчасне наповнення Пенсійного фонду. Це дає змогу осучаснювати пенсії і гарантує отримання  пенсійних виплат, тим хто сьогодні працює», - підкреслює начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.

В той же час в податковій службі розповідають, що проводять масштабну роботу з роз’яснення громадянам важливості отримання заробітної плати без «конвертів» та цілу низку контрольно-перевірочних заходів, направлених на легалізацію доходів.

Так лише завдяки перевірочній роботі у січні-жовтні 2017 року легалізовано близько 500 найманих робітників.