Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Мешканці Харківщини сплатили до бюджетів місцевих громад 8,3 млрд. грн. податків й зборів

04.10.2017 -

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, це на 2,1 млрд. грн. більше минулорічного показника. При цьому, за вересень 2017 року до місцевого бюджету надійшов майже мільярд гривень, що на 228,4 млн.грн. більше ніж у вересні 2016 року.

Результат сумлінної сплати податків сьогодні може бачити кожний мешканець нашого регіону.  В місті й області розбудовується інфраструктура, ремонтуються дороги, впроваджуються нові проекти, відкриваються школи й нові класи, реконструюються парки та дитячі майданчики.

Основним джерелом надходжень бюджетів місцевих громад є податок на доходи фізичних осіб. За січень-вересень 2017 року зібрано 5,0 млрд. грн. цього податку, що на 1,7 млрд.грн., або на 48,8 %  більше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому, за вересень сума надходжень ПДФО склала 645,5 млн.грн.

Окрім зростання сумлінності платників, на суттєве збільшення сум ПДФО значно вплинула проведена робота щодо протидії нелегальній зайнятості та виплатам заробітних плат менше мінімально встановленого рівня. Комплекс заходів, що включає в себе роз’яснювальну роботу, впровадження соціально направлених проектів та контрольно-перевірочну діяльність, мали конкретний результат.

Спостерігається суттєве збільшення й надходження єдиного податку. За 9 місяців поточного року бізнесмени перерахували до місцевих бюджетів майже 1,4 млрд. грн. цього платежу, що на 362,6 млн. грн. більше ніж минулоріч.

Зросли й суми земельного податку та орендної плати. Якщо у січні-вересні  2016 року було сплачено понад 900 млн.грн., то у цьому році надходження від користування землею за 8 місяців склали 1,1 млрд. грн.