Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Понад 7 мільярдів гривень від Харківської митниці ДФС до Держбюджету України

07.09.2017 -

Як повідомили у фіскальній службі області, вказана сума надійшла протягом 8 місяців. Це на 678 мільйонів гривень або на 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виконання індикативного показника склало 107%.

З початку поточного року додатково мобілізовано податків на загальну суму 104 мільйони гривень, в тому числі:

- в напрямку контролю визначення митної вартості товарів – 94 мільйони гривень;

- в напрямку контролю класифікації товарів – 9 мільйонів гривень;

- в напрямку контролю визначення країни походження товарів – 340 тисяч гривень.

Крім того, у службі проінформували про сервісне обслуговання громадян. Так, оформлення митних декларацій в митниці здійснюється максимально швидко завдяки використанню електронного декларування. В Харківській митниці ДФС за серпень 2017 року відсоток електронних митних декларацій склав більше 99.

Зберігається тенденція до зменшення встановленого Митним кодексом України часу здійснення митного оформлення товарів протягом 4 годин. У серпні цей показник становить 1 год.42 хв.

Проводиться й робота, направлена на протидію порушенням митних правил. Так, митницею заведено 912 справ про ПМП на загальну суму 14 мільйонів 822 тисячі гривень, що на 293 справи більше, ніж за аналогічний період минулого року. Розглянуто 547 справ про ПМП, за якими застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу на суму 11 мільйонів 727 тисяч гривень, стягнуто штрафів на суму 1 мільйон 548 тисяч гривень.