Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Аграріям - про особливості оподаткування

14.06.2018 -

Провідні фахівці Головного управління ДФС у Харківській області, представники Науково – консультативної ради, створеної при ДФС області, і науковці надають консультаційну допомогу та практичні поради стосовно ведення бізнесу, розповідають аграріям про їх права та обов’язки.

Черговий захід відбувся в м.Дергачі, що на Харківщині.

«Забезпечити обізнаність платників податків у всіх нюансах оподаткування та надання консультативної допомоги - мета нашої зустрічі,» - наголосив заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Олег Німий, відкриваючи семінар.

Також податківець відмітив, що такий діалог дуже корисний і для самих податківців. Це дозволяє вивчити проблематику з іншого боку – платника податків.

Розповідаючи про особливості оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, лектори робили акцент і на правових аспектах: як скласти договір оренди земельної ділянки чи оформити інші цивільно-правові відносини. Також присутні обговорили перспективи розвитку фермерських господарств та ту користь, яку можуть вони принести для економіки країни.