Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Харківщині стартувала масштабна семінарська кампанія для сільгоспвиробників

05.06.2018 -

На сьогоднішній день Харківська область є одним з провідних промислових та сільськогосподарських регіонів України. Надходження єдиного податку від платників аграрної галузі наповнюють бюджети місцевих громад. Тому роз’яснювальній роботі з платниками податків –сільхозниками у фіскальній службі регіону приділяють значну увагу.

Головним управлінням ДФС у Харківській області сумісно з Науково-консультативною радою при ГУ ДФС області та органами місцевого самоврядування запроваджено серію роз'яснювальних семінарів на  тему: «Сільське господарство: особливості податкового обліку, сплати податків та подання звітності».

Протягом червня податківці та науковці охоплять семінарами практично усі райони області. Сьогодні стартували перші семінари для платників Харківського району та м. Люботин,  а також  Чугуївського, Зміївського та Печенізького районів.

 В Харківському районі семінар відкрив керівник фіскальної служби регіону Микола Рибаков, на Чугуївщині – заступник начальника ГУ ДФС області Артур Праскурін та голова Науково-консультативної ради Євген Смичок.

«Ми спеціально запросили провідних вчених з Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, щоб в рамках проекту «Я маю право», детально роз’яснити  права платників, у тому числі, під час проведення перевірок контролюючими органами», - наголосив Микола Рибаков.

Податківець відзначив, що фіскальна служба зацікавлена, щоб платники були  обізнані  про свої права, але з іншого боку, у службі стоять на сторожі закону та забезпечують для усіх платників рівні конкурентні умови.

«Бюджети повинні наповнюватись вчасно та в повному обсязі. З цією метою фіскальна служба вживає увесь комплекс необхідних заходів. Співпрацюємо з платниками, визначаємо шляхи вирішення нагальних питань сільгоспвиробників, як мають можливість звертатися і до фіскальної служби, і до органів місцевої влади», - відзначає Микола Рибаков.

Під час заходів до присутніх було донесено важливу та актуальну  інформацію, обговорені практичні питання з ведення підприємницької діяльності. Запитання та пропозиції від платників будуть розглянуті науковцями та направлені до профільного комітету Верховної Ради України. 

Днями аналогічні семінари відбудуться для платників Ізюмського, Лозівського та Куп’янського районів.