Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Харківський художній музей відзначив вагомий вклад митників

18.05.2015

В травні є день, настання якого з нетерпінням чекають всі шанувальники мистецтва – Міжнародний день музею. В цей день по всьому світу безкоштовно відкриті двері більшості музеїв. Цьогоріч «День музеїв-2015» відзначають 18 травня.

Долучився до всесвітнього святкування і Харківський художній музей, який є найстаршим художнім музеєм України. Початок музейному зібранню поклав його засновник В.Н. Каразін, який придбав для Харківського університету близько 2,5 тисячі витворів живопису та графіки. Саме це зібрання і стало основою Художнього музею.

Одним з джерел наповнення сучасної колекції музею є безоплатна передача на довічне зберігання культурних цінностей, що були затримані харківськими митниками. Харківською митницею передаються ікони та інші предмети релігійного культу, що мають  історичну та культурну цінність.

З нагоди урочистих заходів «День музеїв-2015» Харківським художнім музеєм висловлена подяка керівництву Харківської митниці ДФС за багаторічну плідну співпрацю у справі поповнення колекції музею.