Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

07.06.2013

З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» при Міністерстві доходів і зборів України створюється Громадська рада.

19 липня 2013 року о 11 год. 00 хв., у приміщенні Головного управління Міндоходів у Харківській області за адресою: м. Харків, вул.Пушкінська, 46, відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Харківській області.

На сьогодні ініціативна група, склад якої затверджено наказом Міндоходів від 28.05.2013 № 9, здійснює організаційні та методичні заходи щодо підготовки установчих зборів та формує список учасників.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу ініціативної групи оформлену належним чином заяву та інші необхідні документи.

Документи на паперових носіях приймаються нарочно  або засобами поштового зв’язку  до 08.07.2013 (включно)  (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 46.

Відповідальна особа – Дмитрієнко Лариса Миколаївна – секретар ініціативної групи.

З метою отримання детальної інформації звертайтеся за телефонами: 702-86-37; 702-86-57  

* Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за десять календарних днів до дати проведення установчих зборів.

  

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

для  формування Громадської ради

при Головному управлінні Міндоходів у Харківській області