Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Інформаційно-аналітична довідка про розгляд запитів на публічну інформацію органами ГУ ДФС у Харківській області за січень 2018 року

13.02.2018

Інформаційно-аналітична довідка про розгляд запитів на публічну інформацію органами ГУ ДФС у Харківській області у січні 2018 року.

Управління обслуговування платників ГУ ДФС у Харківській області надає інформаційно-аналітичну довідку про розгляд запитів на публічну інформацію органами ГУ ДФС у Харківській області для її подальшого опублікування  на субсайті «Територіальні органи ДФС у Харківській області».

До органів ГУ ДФС  у Харківській області в січні 2018 року відповідно до Закону України від 13.01.2011р. №2939-VI «Про доступ до публічної інформації» надійшло поштою, факсом, електронною поштою, за телефоном та особисто 957 запитів на інформацію ( в тому числі до ГУ ДФС у Харківській області надійшло 639 запита на інформацію, або 66,8 % від загальної чисельності запитів на інформацію), а саме :

-         від юридичних осіб – 852 (або 89 %);

-         від громадян – 35 (або 3,7 %);

-         від органів виконавчої влади як до розпорядника інформації – 70 (або 7,3 %);

Відповіді на запити були надані відповідно до вимог Закону України від 13.01.2011р. №2939-VI «Про доступ до публічної інформації».

Інформацію надано на 378 запита, відмовлено у наданні інформації на 512 запита (у зв’язку з тим, що вони не відповідають визначенню публічної інформації або належать до інформації з обмеженим доступом), надіслано належним розпорядникам інформації – 46, знаходяться на розгляді 21 запит. Встановлено, що запити надходили з м. Харкова та Харківської області.  

Найчастіше до органів ДФС у Харківській області зверталися із запитаннями щодо надання:

- інформації щодо органів ГУ ДФС у Харківській області;

- інформацію щодо сплати деяких видів податків і зборів;

- інформацію відносно посадових осіб органів ГУ ДФС у Харківській області;

- інформації щодо штатної чисельності органів ГУ ДФС у Харківській області;

- інформації щодо проведення перевірок суб’єктів господарської діяльності, які перебувають на обліку в ГУ ДФС у Харківській області;

-інформації щодо сум донарахованих податків та  штрафних санкцій.