Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

«Податкові університети» працюють навіть літом

24.06.2019 -

Харківські податківці продовжують навчати громадян азам податкової грамотності.  Цього разу фахівці управління комунікацій ГУ ДФС у Харківській області прочитали лекцію першокурсникам  Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу.

Студентам розповіли про основні податки, які існують в Україні, про порядок обрахування податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ, про «електронні сервіси», а також навели алгоритм дій для реєстрації суб’єктів господарювання. Особливий інтерес у молоді викликали системи оподаткування, на яких можуть працювати підприємці, зокрема нюанси «спрощеної системи».

Окремо податківці зупинились на податковій знижці та змінах стосовно її застосування, що діють з минулого року. Так, тепер громадянин може отримати компенсацію своїх витрат не лише за навчання у вітчизняних вищих навчальних закладах, а і за навчання його дітей у школах, спортивних секціях, на військових кафедрах. 

Слід зазначити, що фахівці з комунікацій ГУ ДФС у Харківській області та його територіальних підрозділів систематично організовують заходи із майбутніми платниками податків. Так лише за півроку ними проведено більше 60 заходів.