Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Шкільна практика з податковою освітою

04.06.2019 -

Перші дні практики у школі було вирішено присвятити економічному навчанню. Фахівці Головного управління фіскальної служби області завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступ. № 100 ім. О.С. Макаренка та прочитали лекцію на тему ролі податків у суспільстві.

Учнів 10-А класу ознайомили з історією виникнення податків, а також із сучасною системою оподаткування. Розповіли, які податки йдуть до Державного бюджету, а які наповнюють місцеву казну. А також, на які потреби вони спрямовуються. Проінформували, які зобов’язання перед державою має платник податків. Одним з них, зокрема, є декларування доходів. Фахівець служби розповіла учням про підсумки кампанії декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2018 року, скільки було задекларовано доходів, кількість мільйонерів на Харківщині, які доходи декларують частіше.

Під час лекції вистачило часу і на спілкування. Вступна кампанія не за горами, тож учні цікавилися освітніми закладами, де  можна отримати професію податківця чи митника.