Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Харківські податківці провели «майстер-клас» для вчителів

21.05.2019 -

Саме практичним питанням застосування податкового законодавства було присвячено захід організований для слухачів Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», а саме факультету підвищення кваліфікації вчителів.

Навчання провели співробітники управління комунікацій ГУ ДФС у Харківській області з метою підвищення податкової обізнаності у населення.

Як оподатковується репетиторство, яку систему оподаткування краще обрати, чи можна бути самозайнятою особою, які податки необхідно сплачувати та як правильно їх обраховувати – всі ці питання були розглянуті на уроці для освітян. Вони викликали неабияку зацікавленість, адже, як з’ясувалось, більшість із присутніх не відкидає можливості заробляти за рахунок приватних уроків та планує це робити «відкрито».

Податківці на прикладах, за допомогою дошки та крейди роз’яснили податкові нюанси.

Окремо вони акцентували увагу присутніх на податковій знижці, яку з минулого року можна отримати також і за витрати щодо навчання школярів, та порядку її розрахунку.

Вчителя не лише слухали, а й активно задавали питання. Це ще раз підтверджує важливість проведення податківцями роз’яснювальної роботи як для громадян, так й для бюджету країни.