Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Зірка серіалу «Ментівські війни. Харків» та актор «Театру 19» Сергій Лістунов підтримав кампанію декларування!

22.04.2019 -

В Україні триває кампанія декларування доходів громадян. Підтримати цей процес, зробити його публічним та задекларувати свої доходи вчасно і в повному обсязі, закликав харків’ян наш відомий земляк, зірка серіалу «Ментівські війни. Харків» та актор Харківського «Театру 19» Сергій Лістунов.

«Я люблю своє місто. Тут я живу та працюю.  Тут живуть мої друзі, колеги, моя родина. І я дуже хочу, що воно з кожним днем ставало все гарнішим, сучасним, безпечним для життя, розвинутим! А для того,  щоб наше місто, та уся Харківщина дійсно були такими, потрібно сплачувати податки!», - наголошує Сергій.

 «Театр 19» вже давно став одним з символів театрального Харкова.  Він довів не тільки своє право на існування, та став лідером театрального руху і нашого міста, і України. Йому вдалося завоювати свою аудиторію. Це студентство, творча молодь, інтелігенція. «Театр 19» говорить зі сцени про те, що хвилює людей, і говорить про те з гумором. На спектаклі театру завжди аншлаг. «Театр 19»  багато разів становився призером престижних  міжнародних театральних фестивалів і конкурсів.

Актор підкреслив, що саме молодь повинна  отримувати  більше інформації про свої податкові зобов’язання, можливо ще зі шкільної парти. І дуже важливо робити це на системній основі, бо молодь – це і є наше майбутнє.

Побажаємо талановитому актору Сергію Лістунову та усьому колективу театру успіхів, натхнення та багато вдячних глядачів.