Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про актуальні питання декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2018 року, під час «гарячої лінії» в Ізюмському управління

18.04.2019

«Деклараційна кампанія – 2019» вже виходить на фінішну пряму. Та фахівці Ізюмського управління ГУ ДФС у Харківській області не збавляють темпів в проведенні різноманітніх заходів, спрямованих на створення належних умов для громадян з метою виконання ними вимог щодо подання річної декларації про майновий стан і доходи.

Днями заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Інна Павлова провела черговий сеанс «гарячої лінії» на вищезазначену тематику. Коли триває кампанія декларування доходів, такі телефонні сеанси для платників організовуються щомісяця. Громадяни можуть звернутися до фахівців управління і за телефоном з’ясувати будь-яке проблемне питання з податкового законодавства.

 Під час спілкування з ініціаторами дзвінків надано роз’яснення щодо особливостей декларування доходів громадянами, що були отримані в 2018 році. В ході проведення заходу найбільш поширеними серед абонентів виявились питання щодо термінів і способів подання податкових декларацій, в яких випадках необхідно подавати декларацію за 2018 рік обов’язково, де можна ознайомитись зі зразками заповнення декларації. Також громадян цікавив порядок оформлення податкової знижки.

Жодного питання Інна Володимирівна не залишила поза увагою. Зрозуміло, що забезпечення прямого телефонного спілкування громадян з посадовими особами Ізюмського управління – це один із чинників, що формують довіру та партнерські відносини, сприяють підвищенню рівня податкової свідомості та збільшенню надходжень до бюджету. І ця «гаряча лінія» є тому черговим підтвердженням.