Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Харківські податківці провели прес-конференцію з питань декларування доходів громадянами

17.04.2019 -

Кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2018 року, добігає кінця, але податківці не припиняють роз’яснювальну роботу. Не усі ще подали декларацію, тож мета такої інформаційної роботи – долучити якомога більше людей. Адже декларування доходів громадян є одним важливим напрямом наповнення бюджетів.

Фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб та управління комунікацій Головного управління ДФС області провели для представників ЗМІ прес-конференцію в Харківському прес-клубі, під час якої висвітлили основні питання, з якими стикаються громадяни під час кампанії декларування.

Також податківці проінформували журналістів, скільки громадян вже  встигло задекларувати доходи та на яку суму.

А також розповіли про особливості цьогорічної кампанії декларування. А це передусім  автоматизація процесів та спрощення подання декларацій.

Щоб скоротити свій час на заповнення декларації та її подачу, сьогодні громадянам можна скористатися електронним сервісом ДФС: "Електронний кабінет платника податків». В електронному кабінеті громадянин може побачити інформацію про себе як про платника податків, про свої об'єкти рухомого і нерухомого майна, про нараховані доходи податковими агентами.

В цьому році реалізована можливість платника, зайшовши в режим «Податкова декларація», отримати частково заповнену декларацію. Залишається її доповнити (за необхідності), відправити і отримати зворотній зв'язок.

Тож фіскальна служба створює усі умови для комфортного обслуговування платників та закликає вчасно виконати свій конституційний обов’язок – задекларувати доходи.

Громадяни, які зобов'язані подати декларацію, повинні встигнути це зробити до 2 травня включно. Для отримання податкової знижки декларацію можна подати до кінця року, включно по 31 грудня. Сплатити податкові зобов'язання (податок на доходи фізичних осіб і військовий збір) слід до 31 липня ц.р.