Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Декларувати свої доходи вчасно, закликали громадян фахівці Східного управління

12.04.2019

Днями фахівці Східного управління ГУ ДФС у Харківській області організували проведення акції на тему: «Декларування доходів - це особистий внесок кожного українця у розвиток нашої держави» серед громадян, які завітали в Центр обслуговування платників Східного управління.

Фахівці управління нагадують, що  закінчується «гаряча» пора подання декларацій про майновий стан і доходи. Обов’язок щодо звітування прописаний в Податковому кодексі України та передбачає подання декларації до 1 травня поточного року.

Під час акції податківці вручали друковану продукцію – буклети та листівки «Декларування 2019. Декларування іноземних доходів. Перелік документів необхідних для подання декларації на податковий кредит за навчання», роз’яснювали порядок заповнення декларації про доходи та можливості отримання податкової знижки, а також подання декларації через Інтернет.

Слід зазначити, що громадяни , з якими спілкувались податківці під час промо-акції, реагували позитивно. Сподобався їм і такий незвичайний спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів. Вони залюбки брали друковану продукцію та дякували за корисну та своєчасну інформацію.

Східне управління ГУ ДФС у Харківській області запрошує декларантів до ЦОПу управління за адресою: м. Харків, вул.. Бекетова, буд.1.