Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Харківські податківці провели тренінг з питань декларування доходів громадян

16.04.2018 -

Як правильно заповнити Декларацію, як розрахувати податкове зобов’язання з ПДФО – ці та інші актуальні для громадян питання, були розглянуті під час тренінгу, який відбувся в Київській ОДПІ. Фахівці ГУ ДФС у Харківській області та Київської  ОДПІ на практиці проінформували учасників навчання про основні аспекти декларування громадянами доходів, отриманих у 2017 році.

Податківці звернули увагу платників, що при заповненні Декларації необхідно розрахувати податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб – за ставкою 18 відс. та військового збору – за ставкою 1,5 відсотка.

Також, під час тренінгу  платники мали можливість детально ознайомитись з електронними сервісами, які функціонують на офіційному веб-порталі ДФС України та оцінити усі переваги та зручності роботи в «Електронному кабінеті платника», а саме сервісу «Декларація про майновий стан і доходи в електронному вигляді».

Наприкінці заходу були проведені індивідуальні консультації та надана допомога присутнім у заповненні декларації про майновий стан і доходи, отримані у 2017 році.