Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Усі іноземні доходи повинні бути задекларовані

29.03.2018 -

Податківці провели роз’яснювальну роботу серед  авіапасажирів декількох міжнародних рейсів, які відлітали та прибували до Харківського аеропорту. Серед пасажирів були як і  наші співгромадяни, які мають іноземні доходи, а отже  зобов’язані їх задекларувати,так і іноземці, які набули статусу резидента України, та теж мають зобов’язання щодо декларування доходів з джерелом їх  походження в Україні, і за кордоном. 

Багато громадян виявились необізнаними в цих питаннях, тому фахівці ГУ ДФС області вирішили безпосередньо  роз’яснити законодавчі нюанси тим, хто виїзжає за кордон. З цією метою запросили представників ЗМІ – щоб інформація набула розголосу. Деякі сприймали податкові роз’яснення з зацікавленістю, деякі висловлювали свою точку зору. Серед них, були й ті, хто не знав, що отримані доході потрібно задекларувати. Були і такі, хто пропрацював за кордоном багато років та обізнаний із міжнародними стандартами  оподаткування та угодами про уникнення  подвійного оподаткування. Вони й поділилися враженнями щодо свідомого відношення європейців до сплати податків, які розуміють на які цивілізовані потреби вони йдуть.

В ГУ ДФС у Харківській області повідомили, що у минулому році загальна сума задекларованих іноземних доходів (за 2016 рік) склала 136,6 млн.гривень. Визначено податкові зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб в сумі 16,4 млн.грн.,  військового збору – 2,0 млн. гривень.

В поточному році вже задекларовано іноземних доходів у сумі 101,1 млн.гривень.Визначено податкові зобов’язання по податку на доходи фізичних осіб в сумі 18,3 млн.грн., військового збору – 2,3 млн. гривень.

Серед країн, в яких були отримані доходи: Польща. Німеччина, Китай, Росія, Італія.