Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

День відкритих дверей у фіскальній службі Харківщини для майбутніх правоохоронців

20.12.2018 -

Керівник Головного управління фіскальної служби Микола Рибаков зустрівся з учнями КЗ «Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей «Правоохоронець». Захід відбувся в рамках Тижня права. 

Податківці підготували для учнів ліцею насичену та цікаву програму. Юнаки встигли поспілкуватися з представниками податкової міліції, оглянути виставку спортивних досягнень працівників оперативного управління. До речі, багато з них несуть сьогодні службу в зоні проведення АТО, в підрозділі податкової міліції «Фантом».  Також фахівці Харківської митниці ДФС продемонстрували учням роботу кінологічної команди разом із службовим собакою Любомиром.  Пройшлися хлопці і екскурсією по будівлі Головного управління та ознайомилися з роботою підрозділів.

А в конференц-залі, де відбуваються наради та засідання, керівник податкового відомства Микола Рибаков   поспілкувався з ліцеїстами. Під час якого діти задавали питання, цікавилися чи складно збирати податки і яка освіта потрібна для того, щоб працювати податківцем. В свою чергу Микола Рибаков поділився з ліцеїстами спогадами про своє навчання у військовому училищі, порадив юнакам ніколи не зупинятися на досягнутому, навчатися та досягати поставленої мети.

«Ми багато працюємо з молоддю, зі школярами, зі студентами. Вважаю, що формувати податкову культуру треба змалку. Тоді в майбутньому, це будуть молоді люди, які розумітимуть важливість сплати податків, із свідомою громадянською позицією, які люблять свою країну, прагнуть щоб вона розвивалась», - відзначає начальник ГУ ДФС області.

Наостанок фахівці управління комунікацій продемонстрували мультфільми, створені дитячою студією, в яких розкривається сутність податків та їх важлива роль у суспільстві, та провели пізнавальну вікторину. 

Успіхів вам, ліцеїсти! До нових зустрічей!