Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Обізнаний підприємець – сумлінний платник податків

14.12.2018 -

Фахівці ГУ ДФС у Харківській області продовжують курс семінарських занять для клієнтів Консалтингового центру при Харківському міському Фонді зайнятості.

Цього разу на заході зібрались як майбутні підприємці, так й бізнесмени-початківці, які ще недавно знаходились на обліку в Центрі зайнятості.

Спілкування між співробітниками управління комунікацій ГУ та присутніми відбулось  в форматі діалогу – кожен бажаючий під час заняття мав змогу поставити запитання податківцям, отримати відповідь й, навіть, подискутувати з приводу діючих законодавчих норм.

Як відкрити власну справу, які системи оподаткування існують для ФОПів, ставки податків й строки їх сплати, а також порядок звітування – ці та інші питання були роз’яснені під час заходу.

Окрім того, податківці зосередили увагу присутніх на електронних сервісах від ДФС, зокрема, роботі  електронного  кабінету, а також на необхідності легального працевлаштування.

«Роз’яснюючи податкове законодавство, ми допомагаємо нашим громадянам стати сумлінними платниками податків. В результаті чого, підприємці налагоджують й розвивають власну справу, створюють додаткові робочі місця й наповнюють бюджет податками», - зазначають в Головному управлінні ДФС у Харківській області.

У відомстві також підкреслюють, що у наступному році співпраця із Консалтинговим центром буде продовжена, тож громадяни й надалі зможуть бути у курсі податкових питань.