Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Увага! Сплачувати податки та збори до державного та місцевих бюджетів необхідно тільки за новими рахунками

2018-11-01

ГУ ДФС у Харківській області  нагадує, що у липні поточного року змінилися реквізити  рахунків для перерахування податків та зборів до державного та місцевих бюджетів.

Також повідомляємо, що  10.09.2018р  закінчився термін дії перехідного періоду, протягом якого «старі рахунки» залишалися активними.

Таким чином, починаючи з 11.09.2018р кошти, які сплачуються   платниками податків на  рахунки за старими реквізитами (що діяли до 02.07.2018р) не  зараховуються до бюджетів, а повертаються   до установ банків  на  нез’ясовані надходження.

З оновленими рахунками можна ознайомитися на суб-сайті «Територіальні органи  ДФС у Харківській області» у розділі «Бюджетні рахунки».

Перевірити стан  розрахунків з бюджетом можна через електронний кабінет платника податків або шляхом проведення звірки в Центрах обслуговування  платників за місцем реєстрації (податкової адреси).